Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet instruktorzy przygotowali dla pań warsztaty biżuteryjne. Tym razem była to propozycja w dwóch odsłonach: papierowej i ceramicznej.

Technika quillingu to z jednej strony prostota, bo tworzymy z papieru, z drugiej technika wymagająca kreatywności, by dopasować do siebie różnobarwne elementy. Pracowałyśmy na podstawowych figurach quillingowych, a efekty są niesamowite. Mam nadzieję, że panie wkręciły się w tę ekotwórczość, ja sama dumnie noszę tego typu biżuterię – wspomina instruktor Kinga Jończyk.

Podczas drugiej ceramicznej odsłony warsztatów powstały gliniane półfabrykaty, które zmienią się w unikatowe kolczyki i wisiory. Montaż został zaplanowany na 31 marca.

Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem. Pełna sala uczestników to najlepsze warunki do działania. Daje to możliwość do wzajemnego inspirowania się, wymiany doświadczeń i po prostu do rozmów, które kobiety kochają. Wszystko to połączone z lepieniem, odciskaniem… – mówi o warsztatach instruktor Małgorzata Wosik.

Drogie panie, pamiętajcie, że to co najpiękniejsze, jest w Was. Życzymy, abyście obchodziły Dzień Kobiet nie tylko 8 marca ale przez cały rok!

ceramiczna-biżuteria