Stefano Terrazzino był gwiazdą trzeciego koncertu w ramach cyklu “dekaTON” w Domu Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego w Szczakowej.

Bardzo sympatyczny i pełen włoskiego temperamentu tancerz i piosenkarz zabrał publiczność w niedzielę, 3 marca w gorącą podróż do słonecznej Italii – wyśpiewał znane włoskie przeboje, zachwycał pokazami tańca ze swoją partnerką, a nawet zapraszał na scenę słuchaczy, którzy również mogli prezentować swoje taneczne i wokalne umiejętności.

Koncert zorganizowany został ze specjalną dedykacją dla pań, które 8 marca obchodzą swoje święto. Okazało się to strzałem w dziesiątkę, bo wśród publiczności zdecydowaną większość stanowiły panie, które fantastycznie odebrały występ muzykującego Włocha. Sam artysta potwierdził, że na większości jego koncertów to właśnie kobiety mocno przeważają na widowni.

Może to ta włoska, romantyczna atmosfera przyciąga panie, może to nasze tańce, które przecież są bardzo emocjonalne. Jeśli pojawiają się faceci, to pewnie dlatego, że zostali przymuszeni przez swoje partnerki – żartował piosenkarz.

Za nami już trzy koncerty w cyklu “dekaTON”, ale publiczność z pewnością czeka na ostatni w tej edycji występ. W sobotę, 6 kwietnia o godz. 19.00 na szczakowskiej scenie zaprezentuje się zespół Mikromusic. Bilety w cenie 45 zł do nabycia TU lub w DK Szczakowa.

Tekst: Dawid Litka