Już 26 stycznia, o godz. 19.00, w szczakowskim Domu Kultury zagra Dr Misio, męska załoga pod wodzą Arkadiusza Jakubika. 

Aktor kojarzony głownie z wybitnymi rolami dramatycznymi w filmach Wojciecha Smarzowskiego (m.in. “Wesele”, “Kler”, “Dom zły”) jest także uzdolnionym wokalistą, mającym znakomity kontakt z publicznością. 

Dr Misio charakteryzuje się solidnym brzmieniem i ciężkimi riffami, a do tego mądrymi tekstami autorstwa Krzysztofa Vargi i Marcina Świetlickiego, co stanowi oryginalną propozycję nie tylko dla fanów rocka, ale dla wszystkich miłośników muzyki, poszukujących w niej intelektualnych wrażeń i refleksji. Koncerty zespołu przybierają nietuzinkową formę i przeradzają się we wspólną szaloną zabawę.

Zespół ma na swoim koncie 3 płyty “Młodzi”, Pogo” i “Zmartwychwstaniemy”. Singlem promującym ostatni album jest kontrowersyjnym utwór “Pismo”, do którego teledysk nakręcił Wojciech Smarzowski. 

“Misiowa” załoga koncertuje w całej Polsce, grają zarówno w maleńkich kameralnych klubach, jak i na dużych festiwalach  (Jarocin, Woodstock), a tym razem zaprezentuje się przed jaworznicką publicznością w Domu Kultury im. Z. Krudzielskiego, przy ul. Jagiellońskiej 3.

Bilety do kupienia tutaj.