Marcowy koncert w ramach cyklu dekaTON rozgrzeje niejedno kobiece serce. Już 3 marca o godz. 17.00 w Domu Kultury w Szczakowej wystąpi Stefano Terrazzino z zespołem! Zapraszamy wszystkich na muzyczno-taneczny wieczór pełen niezapomnianych włoskich przebojów, fantastycznych emocji i pozytywnych wibracji!

Stefano Terrazzino to popularny włoski tancerz, aktor i wokalista. Od 2005 roku mieszka i pracuje w Polsce. W wieku piętnastu lat rozpoczął karierę taneczną, reprezentując najwyższą klasę S w tańcach latynoamerykańskich sięgnął po zawodowstwo taneczne.

W polskim programie rozrywkowym Taniec z Gwiazdami kilkakrotnie stawał na podium, w tym dwukrotnie na miejscu pierwszym z Kingą Rusin i Agatą Kuleszą. Również dwie wygrane, z Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz, przyniósł mu program na antenie telewizji Polsat – Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. W polskiej edycji tego programu wziął udział aż dziewięć razy, a w niemieckiej trzy razy.

Drugą pasją Terazzino jest aktorstwo. Występował m. in. w serialach “Samo życie”, “Na Wspólnej”, “Ja to mam szczęście”, “Linia życia”, “Przyjaciółki”. Aktorsko udziela się również w teatrze. Ma na koncie rolę Rudolfa Valentino w spektaklu Polita, wystawianym w teatrze Buffo.

Stefano poza sceną zajmuje się projektowaniem strojów oraz fotografią. Uwielbia gotować. Do każdego wyzwania podchodzi kreatywnie. Kocha Sycylię, wszystkie jej zapachy i smaki. Spędza tam każdą wolną chwilę a Polskę uważa za swój drugi dom.

Bilety w sprzedaży TU