Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Ta odsłona dekaTONU rozgrzeje niejedno kobiece serce! Miejskie Centrum Kultury i Sportu zaprasza na muzyczno-taneczny wieczór ze Stefano Terrazzino. Artysta wraz z zespołem zaprezentuje niezapomniane włoskie przeboje takie jak “Volare” czy “Azzuro”. Zapowiada się pełen fantastycznych emocji Dzień Kobiet.

Stefano Terrazzino popularny włoski tancerz, aktor i wokalista. Od 2005 roku mieszka i pracuje w Polsce. W wieku piętnastu lat rozpoczął karierę taneczną, reprezentując najwyższą klasę S w tańcach latynoamerykańskich sięgnął po zawodowstwo taneczne.

W polskim programie rozrywkowym Taniec z Gwiazdami kilkukrotnie stawał na podium, w tym dwukrotnie na miejscu pierwszym z Kingą Rusin i Agatą Kuleszą. Również dwie wygrane, z Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz, przyniósł mu program na antenie telewizji Polsat – Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami.

Drugą pasją Terrazzino jest aktorstwo. Występował m. in. w serialach “Samo życie”, “Na Wspólnej”, “Ja to mam szczęście”, “Linia życia”, “Przyjaciółki”. Aktorsko udziela się również w teatrze. Ma na koncie rolę Rudolfa Valentino w spektaklu “Polita” wystawianym w Teatrze Buffo.

Stefano poza sceną zajmuje się projektowaniem strojów oraz fotografią. Uwielbia gotować. Do każdego wyzwania podchodzi kreatywnie. Kocha Sycylię, wszystkie jej zapachy i smaki. Spędza tam każdą wolną chwilę a Polskę uważa za swój drugi dom.

Bilety można kupić TU