Ładowanie Wydarzenia
Ten event już się zakończył.

Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie gorąco zaprasza wszystkich wielbicieli pojedynków na szachownicy do wzięcia udziału w kolejnej edycji szachowego Grand Prix Jaworzna! Impreza składa się z dziewięciu turniejów – cykl wystartował 1 marca, a kolejne etapy rywalizacji zaplanowano w następujących terminach: 29 marca, 26 kwietnia, 17 maja, 7 czerwca, 28 czerwca, 27 września, 18 października i 8 listopada. 

W zawodach udział mogą brać wszyscy chętni, którzy przybędą na poszczególne zawody i zgłoszą swój udział bezpośrednio na sali gry, pół godziny przed rozpoczęciem pierwszej rundy.  Turnieje będą rozgrywane w jednej grupie (OPEN), ale w jej ramach dodatkowo prowadzona będzie klasyfikacja juniorów do lat 8, do lat 10, do lat 12 i do lat 14. Rozgrywki będą prowadzone systemem szwajcarskim, tempo gry w zależności od edycji: 10 minut na zawodnika (7 rund) lub 3 + 2 (9 rund).

W tym roku, w związku z remontem Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS przy ul. Grunwaldzkiej 80 w Centrum, wszystkie 9 turniejów Grand Prix 2019 odbędzie się w sali fitness Hali Sportowej MCKiS na Osiedlu Stałym (ul. Inwalidów Wojennych 18). Start wszystkich zawodów, które zawsze odbywać się będą w piątki, zaplanowano każdorazowo na godzinę 16.30. 

Szczegółowe informacje o Grand Prix Jaworzna w Szachach (wraz z regulaminem imprezy) można znaleźć TUTAJ.
Wszelkich informacji w sprawach organizacyjnych Grand Prix udziela p. Jolanta Guzik (tel. 609-554-126).