Ładowanie Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie gorąco zaprasza wszystkich wielbicieli pojedynków na szachownicy do wzięcia udziału w kolejnej ósmej już edycji szachowego Grand Prix Jaworzna! Impreza składa się z dziewięciu turniejów, a etapy rywalizacji zaplanowano w następujących terminach: 28 lutego, 20 marca, 24 kwietnia, 15 maja, 5 czerwca, 26 czerwca, oraz po wakacjach 25 września, 30 października i 27 listopada.

W zawodach udział mogą brać wszyscy chętni, którzy przybędą na poszczególne zawody i zgłoszą swój udział bezpośrednio na sali gry, pół godziny przed rozpoczęciem pierwszej rundy.  Turnieje będą rozgrywane w jednej grupie (OPEN), ale w jej ramach dodatkowo prowadzona będzie klasyfikacja juniorów do lat 8, do lat 10, do lat 12 i do lat 14. Rozgrywki będą prowadzone systemem szwajcarskim, tempo gry w zależności od edycji: 10 minut na zawodnika (7 rund) lub 3 + 2 (9 rund).

W tym roku wszystkie 9 turniejów Grand Prix odbędą się w sali fitness Hali Sportowej MCKiS na Osiedlu Stałym (ul. Inwalidów Wojennych 18). Start wszystkich zawodów, które zawsze odbywać się będą w piątki, zaplanowano każdorazowo na godzinę 16.30.

Szczegółowe informacje o Grand Prix Jaworzna w Szachach (wraz z regulaminem imprezy) można znaleźć TUTAJ.
Wszelkich informacji w sprawach organizacyjnych Grand Prix udziela p. Jolanta Guzik (tel. 609-554-126).