Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Dzieci jak co roku będą kreatywnie i bezpiecznie spędzać czas z Miejskim Centrum Kultury i Sportu. Klub „Pod Skałką” przygotował program pod hasłem “Wakacyjna pracownia pomysłów”.

W programie każdy z pewnością znajdzie dla siebie coś ciekawego, a my postaramy się by zajęcia były interesujące dla wszystkich. W projekcie wakacyjnych zajęć zaplanowano liczne warsztaty m.in. “Przydasiowe warsztaty krawieckie”, “Barwy lata” – malarstwo i rysunek w plenerze, warsztaty ozdabiania techniką decoupage i scrapbookingu, “Przygoda ze sznurkiem”- makramowe sploty. Uczestnicy będą tworzyć teatr obrazkowy Kamishibai oraz miło spędzać czas w klubie, rozwiązując tematyczne rebusy i krzyżówki, a wyjścia plenerowe będą inspiracją do tworzenia eko- kompozycji.

Klub “Pod Skałką” będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 – 17.00 z wykluczeniem dni, w których zaplanowany jest urlop instruktora. Zajęcia zorganizowane będą dla dzieci w wieku od 7 lat w godz. od 11.00 – 14.00. Na każde zajęcia obowiązują zapisy. Warsztaty częściowo odpłatne.

Zapraszamy!

akcja-lato