Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Przed koszykarzami MCKiS Jaworzno w 2 lidze tym razem nie lada wyzwanie. W ramach 19 ligowej kolejki na własnym parkiecie podopieczni trenera Przemysława Bilińskiego podejmować będą trzecią siłę w naszej grupie AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice.

Z ekipą z Katowic zawsze rywalizuje się nam bardzo ciężko i przeważnie walka jest bardzo emocjonująca i twarda. Skład naszych rywali mocny, wyrównany – co pokazują statystyki katowickiej drużyny i z pewnością to rywale “na papierze” są faworytami w tym spotkaniu. Doświadczeni Mariusz Piotrkowski, Karol Leszczyński czy Łukasz Szczypka plus coraz lepiej prezentujący się młodzi koszykarze Stanisław Heliński, Wiktor Rajewicz i Jakub Stróżczyk gwarantują dobrą i efektowną grę. Na pewno więc nasi koszykarze, aby sprawić niespodziankę i zainkasować komplet punktów w tej batalii muszą zaprezentować pełnię swoich umiejętności.

W pierwszym meczu w Katowicach nasz zespół pomimo osłabień personalnych zagrał niezłe, chociaż w efekcie przegrane spotkanie, gdzie po pierwszej świetnej połowie (prowadzenie MCKiSu po dwóch kwartach 34-29) w drugiej nie udało nam się utrzymać tempa oraz pełnej koncentracji, co doprowadziło do naszej porażki 70 do 83.
Teraz już w naszej hali sportowej będziemy mieli okazję do zrewanżowania się katowiczanom za pierwszy przegrany mecz, a jak wiemy podopieczni trenera Przemysława Bilińskiego nie raz już pokazywali, że nawet silniejszy potencjalnie rywal jest “do przejścia”

Mecz rozegrany będzie w sobotę 25 stycznia w Hali MCKiS przy ul. Inwalidów Wojennych 18 o godzinie 20.00 (po meczu I ligi siatkówki).