Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Tegoroczna, już VI, odsłona Festiwalu Piosenki Chrześcijańskiej „Barka”, odbędzie się pod hasłem „Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj”. To piękne pouczenie św. Pawła z listu do Rzymian było orędziem Jana Pawła II podczas Światowego Dnia Pokoju w 2005 r. Ojciec Święty mówił wówczas: „Zła nie zwycięża się złem: na tej drodze bowiem, zamiast pokonać zło, zostaje się przez nie pokonanym”. Myśl ta, niezwykle mądra, powinna przyświecać każdemu z nas, każdego dnia.

„Barka” to wyjątkowy Festiwal i choć jego charakter jest chrześcijański, to kierujemy go do wszystkich. Zarówno wierzących, jak i wątpiących, do muzyków zawodowych i amatorów, do dzieci i do dorosłych. Po prostu do tych, którzy pragną głosić dobre wartości zawarte w muzyce chrześcijańskiej.

Tegoroczne motto Festiwalu może stanowić wspaniałą receptę na zwalczanie zła w świecie, w którym, niestety, wciąż nie brakuje skrzywdzonych.

Do udziału w Festiwalu zapraszamy uczestników indywidualnych, a także dzieci i młodzież oraz dorosłych z placówek kulturalnych, oświatowych oraz parafii. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: festiwal.barka@o2.pl do 12 listopada 2018 r.

Konkurs odbywać się będzie dwóch kategoriach wiekowych:

  • dzieci i młodzież do lat 15
  • młodzież od 16 lat i dorośli
    Obie kategorie zostaną również podzielone na zespoły (w tym duety) i solistów.

Do pobrania: regulaminkarta zgłoszeńzgoda rodzica/opiekuna/uczestnika.

barka-plakat