Czwarta kolejka tegorocznych rozgrywek JALPS, która rozegrana była w niedzielę – 8 grudnia, zamknęła pełną drugą serię spotkań wszystkich drużyn.

W meczu nr 1, o godz. 16.00, na parkiecie pojawili się zawodnicy BCC oraz Tauron Wydobycie, którzy byli zdecydowanym faworytem. “Energetycy” nie zawiedli swoich kibiców i pewnie zwyciężyli 3:0. Drużyna BCC na pewno po tym meczu może jednak chodzić z podniesioną głową, gdyż pokazała kawał solidnej siatkówki.

BCC – Tauron Wydobycie 0:3 (20:25; 18:25; 18:25)

W drugim pojedynku zmierzyły się ekipy Riser oraz Volleybeer. Oba zespoły co roku walczą w strefie medalowej więc mecz zapowiadał się niezwykle emocjonująco. Spotkanie stało na wysokim ligowym poziomie, nie brakowało efektownych asów, szczelnych bloków oraz piorunujących ataków. We wszystkich trzech setach to jednak drużyna z Jaworzna potrafiła zaznaczyć swoja przewagę i po bardzo zaciętym meczy wygrała 3:0.

Riser : Volleybeer 3:0 (25:22; 25:23; 25:23)

Już teraz czeka nas dłuższa przerwa świąteczno – noworoczna, a na kolejne spotkania JALPS zapraszamy 12 stycznia 2020 roku.

Tabelę JALPS oraz komplet wyników z całego sezonu można znaleźć TUTAJ.