Byczyński Klub “Niko”, należący do Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, połączył swoje siły z francuską siecią sklepów sportowych. Co z tego wyszło? Letnia Akademia Nordic Walking!

Wszystkie 3 części naszego wydarzenia pragniemy skierować do osób, które chcą poznać lub utrwalić technikę Nordic Walkingu. W czasie Letniej Akademii Nordic Walking przedstawię techniki i ćwiczenia, które wspomagają poprawne chodzenie. Z pewnością pójdziemy też w trasę – zachęca instruktor grupy Nord Walkers – Kinga Jończyk

Zajęcia odbędą się w następujących terminach:

  • 17.08 (poniedziałek), godzina 17.30 – część I Akademii, zbiórka przy jaworznickim Decathlonie.
  • 24.08 (poniedziałek), godzina 17.30 – część II Akademii, zbiórka przy jaworznickim Decathlonie.
  • 29.08 (sobota), godzina 9.00 – zakończenie Akademii, otwarty trening z grupą Nord Walkers – zbiórka przy Klubie NIKO w Byczynie.

Finał Akademii w większym gronie da mi szansę, by pokazać osobom, które wzięły udział w treningach przy Decathlonie jak w pełnej krasie wygląda działalność grupy Nord Walkers. Myślę, że wakacje to czas sprzyjający aktywnościom na świeżym powietrzu i wspólny trening w ostatnią sobotę sierpnia sprawi nam wiele radości – podsumowuje pani Kinga.

ZGŁOSZENIA

Na poszczególne części wydarzenia obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem telefonu: 32-616-17-53. Liczba miejsc jest ograniczona! Obowiązuje własny sprzęt.

* Zapisy do udziału w Letniej Akademii do 12.08.2020 r.
* Zapisy do udziału w otwartym treningu do 24.08.2020 r.

plakat-wydarzenia