oferta-kulturalna02.09.2019 godz.17.00-18.00 Nabór na zajęcia rytmiczno-wokalne dla dzieci przedszkolnych

02-06.09.2019 godz. 9.00–17.00 Nabór na zajęcia ceramiczne i plastyczne.

Jak co roku Dom Kultury w Szczakowej przygotował ofertę zajęć cyklicznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapisy rozpoczną się 2 września, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zapoznać się z ofertą już teraz.

Najmłodsi w wieku od 4 do 6 lat będą mogli uczestniczyć w zajęciach rytmiczno-wokalnych. Zapraszamy już w poniedziałek 2 września o godz. 17.00 na spotkanie z instruktorem zajęć panią Pauliną Kurkowską.

Dzieci w wieku przedszkolnym będą mogły odkrywać świat podczas zabaw teatralnych. Pierwsze spotkanie zaplanowano 11 września o godz. 16.15 podczas Kulturalnego Tygodnia. Na dzieci czeka pani Marta Chowaniec.

Dla nieco starszych dzieci i młodzieży przygotowaliśmy kilka innych propozycji. Młodych pasjonatów tańca zapraszamy na zajęcia taneczne. Grupa taneczna Mażoretek 10 września o godz. 16.00, razem z instruktorem panią Judytą Fidzińską, już czeka na nowych tancerzy!

Przyszłych aktorów pani Joanna Skalińska zaprasza do Teatru Kolektyw Gałgany, spotkanie odbędzie się 11 września o godz. 17.00,

To oczywiście nie wszystko! Młodzi artyści będą mogli rozwijać swoje talenty na zajęciach plastycznych, ceramicznych, a nawet krawieckich. Instruktorzy Angelina Więckowska, Bożena Kaszyca i Agata Woszczyna rozpoczynają zapisy do sekcji plastycznej, ceramicznej i sekcji mody. Ostatnia propozycja stanowi nowość w zajęciach cyklicznych. W pracowni modowej będzie można skupić się na projektowaniu odzieży, rysunku żurnalowym oraz szyciu i przeróbkach krawieckich.

Do młodzieży i dorosłych adresowane są warsztaty grafiki komputerowej, które są nowością, realizowaną w sekcji plastyki. Pierwsze zajęcia odbędą się 19 września o godz. 16.00.

Dorosłych mających uzdolnienia wokalne zapraszamy na próby chóru MCKiS “Sokół”, w każdy czwartek o godz. 17.00. Dorosłym preferującym aktywność ruchową proponujemy zajęcia fitnessu w każdy wtorek i czwartek o godz. 17.45. Pierwsze spotkanie już 10 września. Czekamy na dzieci, młodzież i dorosłych zapraszając do Domu Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego w Szczakowej przy ul. Jagiellońskiej 3. Jesteśmy również dostępni pod nr telefonu 32 61 775 38.