14 lutego obchodzony jest zwykle przez zakochanych, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by WALENTYNKI obchodzili nie tylko oni. To dzień, w którym możemy zrobić dla siebie nawzajem coś miłego, pomyśleć przez chwilę, czym jest dla nas miłość, a “Kocham Cię!” możemy skierować nie tylko do ukochanej czy ukochanego.

Instruktorzy Klubu “Nik” i Klubu “Kasztan” przygotowali kilka walentynkowych atrakcji dla młodszych i starszych uczestników zajęć. 11 lutego odbyło się kolejne spotkanie z cyklu “Początkujący Dekorator”, a dzieci pod opieką instruktor Kingi Jończyk wykonały decoupage`owe serca, między innymi magnesy.

14 lutego, dokładnie w dniu święta zakochanych, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 19 wzięli udział w warsztatach. Wykonali mozaikowe witraże z motywem serca. By nauczyć się współpracy, razem z instruktorkami Kingą i Małgorzatą przygotowali barwną kolorowankę w formacie XXL.

Natomiast 15 lutego grupa Nord Walkers ochoczo pomaszerowała z miłości do kijów przez piękne jaworznickie okolice. Po treningu uczestnicy zgodnie uznali, że to przede wszystkim miłość do ludzi daje im motywację do spacerów nordic walking.

Życzymy wszystkim jak najwięcej miłości, oczywiście nie tylko w Walentynki.