Bieg dla Dzieci2019-02-21T10:04:30+00:00

Project Description

Bieg dla dzieci

Bieg dla Dzieci to ciesząca się bardzo dużym zainteresowaniem cykliczna impreza towarzysząca Międzynarodowemu Biegowi Ulicznemu. Przez wiele lat najmłodsi zawodnicy startowali w swoich zmaganiach tuż przed biegiem głównym, jednak ze względu na rosnącą liczbę uczestników i spowodowane tym trudności logistyczne, uniemożliwiające przeprowadzenia dwóch masowych imprez w jednym czasie, Bieg dla Dzieci zyskał oddzielny termin i lokalizację.

Od 2017 roku Bieg dla Dzieci odbywa się na jaworznickich Plantach, w pobliżu Galerii Handlowej “Galena”, która jest obecnie partnerem imprezy. Zawody rok rocznie przyciągają na start całe rodziny, a w zmaganiach biorą udział nawet maluchy, które dopiero zaczęły naukę przedszkolną.

Najbliższy Bieg dla Dzieci zaplanowany jest na
1 września 2019 r.
Zapraszamy do udziału!

Regulamin Biegu dla Dzieci – edycja 2019

ORGANIZATORZY

  • Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
  • Centrum Handlowe „Galena” w Jaworznie

PROGRAM IMPREZY

W TRAKCIE TWORZENIA

Trasa biegu

Trasa Biegu dla Dzieci, na wszystkich dystansach –  150 m, 350 m, 650 m, 750 m, wyznaczona jest na jaworznickich Plantach. Biuro zawodów znajduje się natomiast przy wejściu głównym do Galerii Handlowej “Galena”.

Trasa Biegu dla Dzieci

Aktualności z imprez biegowych MCKiS Jaworzno

  • patriotyczny-bieg-crossowy-start

II Patriotyczny Bieg Crossowy – podsumowanie

13/10/2018|Bieg crossowy, Sport, Wydarzenia|

W sobotę 13 października odbyła się druga edycja Patriotycznego Biegu Crossowego w Rocznicę Powstania Polskiego Państwa Podziemnego. Baza biegu zlokalizowana była na terenie OWR Sosina, a wymagająca 10 kilometrowa trasa prowadziła szutrowymi oraz leśnymi [...]

  • dzieci-na-starcie

Tłum młodych biegaczy

06/09/2018|Bieg dzieci, Puls Jaworzna, Sport, Wydarzenia|

Kolejny rekord frekwencji, spora dawka emocji dla startujących i rodziców, świetna zabawa oraz atrakcyjne nagrody - za nami Bieg dla Dzieci 2018! Na starcie tegorocznej imprezy, towarzyszącej od lat dojrzalszemu [...]

Sportowe imprezy cykliczne MCKiS Jaworzno