Project Description

Dom Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego w Szczakowej

ul. Jagiellońska 3
43-600 Jaworzno
tel. 32 617 75 38, 32 745 10 35

Kierownik Zespołu Obiektów Kulturalnych
Agata Stelmachów
mail: agata.stelmachow@mckis.jaw.pl

Godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 – 20.00

“Kultura jest tym, przez co człowiek staje się bardziej człowiekiem”

Zajęcia dla dzieci i młodzieży w Domu Kultury w Szczakowej

W Domu Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego w Szczakowej organizowanych jest szereg zajęć i spotkań skierowanych do młodych ludzi. Wśród najważniejszych z nich znajdują się:

Zajęcia prowadzone są w formie zabaw pobudzających wyobraźnię oraz świadomość ciała i użytego gestu. Dzieci mają szansę odkryć na nowo swoje naturalne zdolności twórczego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów. Podczas zajęć dużo improwizują, wykonują etiudy i scenki teatralne. Zakończeniem całorocznej pracy jest spektakl teatralny. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku szkolnym.

Zajęcia odbywają się we wtorki, w godz. 16.00 – 18.00.

Instruktor: Agata Sikora

Zajęcia teatralne, przeznaczone są dla młodych ludzi pasjonujących się teatrem, pragnących zmierzyć się z profesjonalnym działaniem aktorskim, przygotować swoje ciało, wyobraźnię, głos do pracy scenicznej. W Grupie Teatralnej KOLEKTYW GAŁGANY uzdolnienia aktorskie rozwija młodzież gimnazjalna w przedziale wiekowym 14-16 lat. Podczas zajęć realizowane są artystyczne pomysły połączone z dobrą zabawą!

Zajęcia odbywają się w środy, w godz 17:00-19:00

Instruktor: Joanna “Skała” Skalińska

Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 5 i 6 lat. Podczas spotkań dzieci pobudzają i rozwijają zainteresowania teatrem, a także doskonalą aktywność twórczą. Na zajęciach przedszkolaki poznają podstawowe pojęcia związanymi z teatrem tj. scena, kurtyna, parawan czy światła. Pracują nad gestami, mimiką oraz intonacją. Zajęcia są przeprowadzane w formie zabawy i zachęcają dzieci do większej otwartości.

Zajęcia odbywają się w środy, od godz. 16.15 do godz. 17.15

Instruktor: Marta Chowaniec

Zajęcia ceramiczne, które w szczakowskim Domu Kultury prowadzone są od 2003 r., posiadają bardzo wartościowy wpływ na wychowanie dziecka. Pozwalają na znaczny rozwój manualny i intelektualny, a do tego uczą wzajemnego porozumiewania się i zachowań w grupie.

Proces twórczy ma charakter zabawy w postaci ugniatania, wałkowania, wyciskania, modelowania i wylepiania. Adepci sztuki ceramicznej podczas zajęć wykonują formy jedno lub wieloczęściowe. Powstają np. lampiony, misy, donice, które swym kształtem zachwycają oglądających. Uwieńczeniem działalności artystycznej młodych ceramików jest doroczny – cieszący się dużą popularnością – wernisaż i wystawa prac w Domu Kultury w Szczakowej. Obecnie działają grupy dla klas 1-3 i 4-8. Pracownia dysponuje profesjonalnym piecem do wypału gliny.

Zajęcia odbywają się w:

 • poniedziałki, godz. 15:00 – 16:30 – grupa “CAPRI”,
 • poniedziałki, godz. 17:00 – 18:30 – grupa “SELENIT”,
 • wtorki, godz. 15:00 – 16:30 – grupa “ORION”,
 • wtorki, godz. 17:00 – 18:30 – grupa “ASTRA”,
 • środy, godz. 15:00 – 16:30 – grupa “TOSCANA”,
 • środy, godz. 17:00 – 18:30 –  grupa “CARMEN”.

Instruktor: Bożena Kaszyca

CYKL PIĄTKOWYCH SPOTKAŃ DLA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ Z SOSW
Od roku 2006, z pracowni ceramicznej w Domu Kultury w Szczakowej, w ramach współpracy i comiesięcznych spotkań, korzystają wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego. Celem zajęć jest rozładowanie trudnych oraz wyzwalanie pozytywnych emocji umożliwiających optymalne wykorzystanie możliwości rozwojowych młodzieży. Warsztaty mają charakter terapeutyczny i relaksacyjny. Praca z gliną skupia i uspokaja, rozwija kreatywność, wyobraźnię i zdolności manualne, a także uczy koncentracji i cierpliwości. Spotkania mają ruchome terminy, najczęściej odbywają się w piątki.

MAŁA SZKÓŁKA CERAMIKI
Praca z gliną jest dla dzieci świetną kreatywną zabawą, dzięki której odkrywają swoje możliwości i talenty, rozwijają fantastyczne pomysły, cieszą się tworzeniem rzeczy pięknych i niepowtarzalnych. Zajęcia ceramiki uatrakcyjniają rozwój plastyczny i manualny, dlatego z chęcią współpracujemy z nauczycielami przedmiotów artystycznych, którzy mają ochotę wyjść poza schemat prowadzonych lekcji.

LITERATURA I SZTUKA
Nowa inicjatywa stworzona przy współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną, filia w Szczakowej. Zajęcia skierowane są do grup szkolnych i przedszkolnych, które chciałyby za pomocą literatury urozmaicić proces tworzenia w glinie. Wielu artystów tworzy przy dźwiękach muzyki, gdyż uważają, że to pobudza ich wyobraźnię, zatem czemu nie pobudzić jej głośnym czytaniem książek. Nowa forma zajęć nie tylko wpływa na poznanie właściwości gliny, ale także zachęca do sięgnięcia po książkę, stymuluje wyobraźnię, pomaga nadrobić zaległości w literaturze, a także poszerza zasób słownictwa.

Instruktor: Bożena Kaszyca

Udział w zajęciach plastycznych rozwija kreatywność oraz sprawność manualną, wpływa pozytywnie na budowanie własnego wizerunku. Plastyka pozwala wyrazić swoje artystyczne potrzeby, pokazuje, że może być nie tylko przyjemna, ale także przydatna na co dzień. Dzieci i młodzież w trakcie zajęć doskonalą umiejętności rysunku, malarstwa, szycia ręcznego, komponowania, kaligrafii i innych technik plastycznych. Prace uczestników są prezentowane na dorocznych wystawach w galerii ProFormaT, biorą też udział w konkursach plastycznych, w których odnoszą sukcesy.

Zajęcia odbywają się w:

 • poniedziałki, godz. 15:30 – 16:30 – grupa “Akademia Malucha”(dzieci 5-6 lat),
 • poniedziałki, godz. 17:00 – 18:30 – grupa “Guzik z pętelką”(dzieci od klasy 2),
 • wtorki, godz. 15:00 – 16:30 – grupa “Młodzi i zdolni  I”(dzieci z klas 1-4),
 • wtorki, godz. 17:00 – 18:30 – grupa “Kreatywna młodzież” (młodzież od 5 klasy wzwyż),
 • czwartki, godz. 15:00 – 16:30 – grupa “Młodzi i zdolni  II”(dzieci z klas 1-4)
 • czwartki, godz. 17:00 – 18:30 – warsztaty rysunku i malarstwa dla osób dorosłych.

Instruktor: Angelina Więckowska

Zajęcia plastyczne skierowane do grup ze szkół i przedszkoli. Celem warsztatów jest rozwijanie sprawności manualnych i poznawanie wielu technik plastycznych. Uczestnicy mają możliwość pobudzenia kreatywności i wyobraźni. Zajęcia wspierają naturalne mechanizmy twórczości artystycznej dziecka, a także wpływają na podniesienie jego samooceny i pomagają mu wyrazić własną indywidualność.

Termin zajęć ustalany jest po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Instruktor: Angelina Więckowska

Prowadzone przy muzyce zajęcia rytmiczne w Domu Kultury, pokazują z jak wielką radością dzieci wykonują ćwiczenia ruchowe. Zajęcia rytmiczne wspomagają prawidłowy rozwój mowy, myślenia, zapamiętywania, porównywania i analizowania. Zapobiegają wadom postawy oraz je korygują. Kształtują świadomy ruch, oddech, ćwiczą koncentrację uwagi oraz szybką reakcję na określone polecenia. Zajęcia rytmiczno- umuzykalniające dla dzieci w wieku przedszkolnym mają na celu rozbudzenie wrażliwości muzycznej i estetycznej dzieci oraz rozwijanie zamiłowania do śpiewu, muzyki, tańca, a także zaspokajanie potrzeb ruchu.

Zajęcia odbywają się w poniedziałki, w godz.:

 • 15:00 – 15:40 – rytmika dla grupy I (dzieci 4-5 lat),
 • 15:45 – 16:00 – zajęcia wokalne dla grupy I i II,
 • 16:05 – 16:45 – rytmika dla grupy II (dzieci 6-7 lat).

Instruktor: Paulina Kurkowska

Mażoretki występują na pokazach estradowych i ulicznych paradach prezentując układy taneczno-marszowe do muzyki orkiestry dętej, a przy tym żonglują pałeczkami mażoretkowymi, tzw. batonami. Obecnie coraz bardziej odchodzi się od tej klasycznej definicji mażoretki, ponieważ tendencje międzynarodowe są takie, by upowszechnić występ mażoretek do różnego rodzaju prezentacji i różnej muzyki. Charakterystyczne dla mażoretek są stroje zawierające elementy umundurowania galowego. W 2016 r. podjęliśmy się stworzenia i poprowadzenia zespołu mażoretek, a teraz kontynuujemy to wyzwanie. Jesteśmy na etapie dalszej rekrutacji i umundurowania naszej grupy. Trenerem zespołu jest wykwalifikowany instruktor tańca i fitness. Zapraszamy chętne dziewczęta powyżej 9 r.ż.

Zajęcia odbywają się w:

 • wtorki, godz. 18:30 – 19:30,
 • czwartki, godz. 18:30 – 19:30.

Instruktor: Judyta Fidzińska

Lekcje nauki gry na fortepianie prowadzone są przez wykwalifikowanego nauczyciela muzyki w systemie indywidualnym. Zajęcia skierowane są do wszystkich dzieci od 6 roku życia, młodzieży i dorosłych, niezależnie od posiadanych umiejętności i stopnia zaawansowania. Adepci sztuki pianistycznej mają możliwość zaprezentowania swoich umiejętności co najmniej dwa razy w roku podczas organizowanych przez nas koncertów.

Zajęcia odbywają się w:

 • poniedziałki, w godz. 14:00 – 17:30,
 • wtorki, w godz. 14:45 – 17:40,
 • czwartki, w godz. 14:30 – 18:00.

Instruktor: Marta Rutkowska

Zajęcia dla osób dorosłych w Domu Kultury w Szczakowej

W Domu Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego w Szczakowej, oprócz szeregu zajęć dla dzieci i młodzieży, odbywa się także cała masa spotkań i warsztatów dla osób dorosłych i seniorów. Wśród najważniejszych zajęć cyklicznych znajdują się:

Chór “Sokół” działa pod patronatem Miejskiego Centrum Kultury i Sportu, przy Domu Kultury w Szczakowej. Został założony w 2014 r. przez grupę składającą się z kilkunastu osób kochających muzykę, dla których śpiew chóralny jest pasją i stał się życiowym hobby. Chór systematycznie się rozrasta, a jego uczestnicy zachęcają wszystkich lubiących śpiewać do wstąpienia w jego szeregi, gdyż każdy nowy głos wzbogaca brzmienie wykonywanych utworów. Repertuar chóru jest różnorodny i obejmuje utwory muzyki dawnej, współczesnej, a także opracowania muzyki ludowej i rozrywkowej. Chór występuje podczas imprez patriotycznych i rozrywkowych organizowanych przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu oraz inne instytucje kulturalne działające w Jaworznie. Artyści chętnie występują dla mieszkańców Domów Pomocy Społecznej i Domu Dziecka. Zespół występuje także w kościołach śpiewając pieśni patriotyczne i kolędy, a także jest przygotowany do oprawy muzycznej mszy świętej. Członkowie nieustannie pracują nad nowym repertuarem i doskonalą swój warsztat wokalny spotykając się w czwartkowe popołudnia jako grono przyjaciół.

Zajęcia odbywają się w czwartki, w godz. 16.30 – 18.30.

Dyrygent: Irena Skakuj
Akompaniament: Marta Rutkowska

Warsztaty scrapbookingu i rękodzieła. Dorośli wykonują kartki okolicznościowe metodą scrapbookingu, a także pobudzają swoją kreatywność wykonując niezwykłe rzeczy z przedmiotów codziennego użytku. Zajęcia pozwalają osobom dorosłym uzewnętrznić swój zmysł artystyczny, umożliwiają doskonalenie warsztatu, są wspaniałą rozrywką i mają charakter uspokajający, a ponadto są doskonałą okazją do spotkań towarzyskich.

Terminy zajęć są ruchome i podawane w planach miesięcznych.

Instruktor: Angelina Więckowska

Dom Kultury w Szczakowej już od jakiegoś czasu jest miejscem spotkań emerytowanych kolejarzy. Miejsce – Szczakowa – jest wyjątkowe, gdyż to właśnie tutaj przebiegał główny szlak linii kolejowej warszawsko – wiedeńskiej. Spotkania odbywają się regularnie, a jego członkowie organizują i współorganizują imprezy, które na stałe wpisały się w kalendarz Domu Kultury, jak na przykład Święto Kolejarza, Dzień Kobiet czy Dzień Seniora.

Spotkania odbywają się w środy, o godz. 11.00.

Głównym celem zajęć fitness jest wzmocnienie ciała. Zajęcia skierowane do osób w każdym wieku. Wykonywane ćwiczenia w rytm szybkiej muzyki służą rzeźbieniu całego ciała i pozwalają na poprawę kondycji ruchowej.

Zajęcia odbywają się w:

 • wtorki, godz. 18.30 – 19.30,
 • czwartki, godz. 18.30 – 19.30.

Instruktor: Judyta Fidzińska

Lekcje nauki gry na fortepianie prowadzone są przez wykwalifikowanego nauczyciela muzyki w systemie indywidualnym. Zajęcia skierowane są do wszystkich dzieci od 6 roku życia, młodzieży i dorosłych, niezależnie od posiadanych umiejętności i stopnia zaawansowania. Adepci sztuki pianistycznej mają możliwość zaprezentowania swoich umiejętności co najmniej dwa razy w roku podczas organizowanych przez nas koncertów.

Zajęcia odbywają się w:

 • poniedziałki, w godz. 14:00 – 17:30,
 • wtorki, w godz. 14:45 – 17:40,
 • czwartki, w godz. 14:30 – 18:00.

Instruktor: Marta Rutkowska

CZERWIEC 2019

5.06.2019 r., godz. 10.00 – “Jestem modny” – warsztaty malowania na koszulkach zajęcia plastyczne dla zorganizowanej grupy młodzieży z SOSW.

7.06.2019 r., godz. 10.00 – “Coś praktycznego” – talerz w kształcie truskawki – warsztaty ceramiczne dla zorganizowanej grupy młodzieży z SOSW.

9.06.2019 r., godz. 18.00 – “Bunia” – spektakl teatralny w wykonaniu Zespołu Aktorskiego Proscenium z eM Band Orkiestry Rozrywkowej Miasta Jaworzna/ Klub Relax-współorganizacja. Wstęp wolny za okazaniem wejściówki.

11.06.2019 r., godz. 17.00 – “Swojskie klimaty” – wernisaż wystawy prac dzieci z pracowni plastyki i ceramiki, podsumowanie roku szkolnego (wstęp wolny).

12.06.2019 r., godz. 17.00 – Koncert młodych adeptów sztuki gry na fortepianie (wstęp wolny).

13.06.2019 r., godz. 9.00 – “Mój najlepszy tata” – zajęcia plastyczne dla zorganizowanej grupy przedszkolaków.

14.06.2019 r., godz. 10.00 – “Zrób to sam” – ceramiczne serca – warsztaty dla zorganizowanej grupy młodzieży z SOSW.

14.06.2019 r., godz. 10.30 – “Na Nowej Drodze Życia” – kartka z okazji ślubu – warsztaty scrapbookingu (zapisy).

19.06.2019 r., godz. 9.30 – Studio Kredka – “Nareszcie wakacje” – zajęcia plastyczne dla zorganizowanej grupy przedszkolaków.

19.06.2019 r., godz. 16.30 – “Teatrzyk dla mamy i taty” – występ dziecięcej grupy teatralnej (wstęp wolny).

21.06.2019 r., godz. 18.00 – ” A co ten Witkacy?” – występ grupy teatralnej Kolektyw Gałgany (wstęp wolny).

22.06.2019 -23.06. 2019 -IV Przegląd Teatrów Amatorskich AMARANTUS 2019 – organizator Stowarzyszenie Sympatyków Amatorskiego Ruchu Teatralnego AMARANT – współorganizacja MCKiS

plakaty-dom-kultury

LATO W MIEŚCIE – Lipiec w Domu Kultury

Dom Kultury w okresie wakacyjnym będzie czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 16.00

Na zajęcia przyjmowane są dzieci w wieku szkolnym, przy czym najmłodsi uczestnicy muszą mieć ukończoną I klasę szkoły podstawowej. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany w palnie. Zapisy od 24 czerwca.

1 lipca (poniedziałek), godz. 10.00 – 13.00 /zajęcia bezpłatne, obowiązują zapisy/
“Akcja integracyjna” – gry i zabawy dla dzieci.

2 lipca (wtorek), godz. 9.00 – 13.00 /zajęcia bezpłatne, obowiązują zapisy/
“Wakacyjna edukacja” – warsztaty w GEOsferze.

3 lipca (środa), godz. 9.00 – 13.00 /zajęcia bezpłatne, obowiązują zapisy/
“Maraton artystyczny” – warsztaty plastyczno-ceramiczne:
– malowanie akwarelami martwej natury,
– ceramiczna świnka skarbonka.

4 lipca (czwartek), godz. 9.00 – 13.00 /obowiązują zapisy, koszt: 13 zł/
“Wakacyjne kino letnie” – wyjazd do Multikina na film pt. “Sekretne życie zwierzaków domowych 2”.

7 lipca (niedziela), godz. 16.00 – 21.00 Festyn “W Rocznicę Grunwaldu”
16.00 – Msza św. z udziałem władz miejskich (oprawa muzyczna chór MCKiS “Sokół”
17.00 – złożenie kwiatów pod pomnik, pokaz walki średniowiecznej, parada konna
17.30 – rozpoczęcie festynu

9 lipca (wtorek), godz. 9.00 – 13.00 /zajęcia bezpłatne, obowiązują zapisy/
“Wakacyjna edukacja” – warsztaty w GEOsferze.

10 lipca (środa), godz. 9.00 – 13.00 /zajęcia bezpłatne, obowiązują zapisy/
“Wakacje z zawodami świata: weterynarz” – wyjazd do Lecznicy Weterynaryjnej “Pańska Góry” w Jaworznie

11 lipca (czwartek), godz. 10.00 – 15.30 /obowiązują zapisy, koszt: 35 zł/
“Mali podróżnicy” – wycieczka do EtnoJury w Żarkach. W programie: warsztaty dla dzieci + pieczonki.

12 lipca (piątek), godz. 9.00 – 13.00 /obowiązują zapisy, koszt: 12 zł/
“Wakacyjne kino letnie” – wyjazd do Multikina na film pt. “Spider-Man: Daleko od domu”.

15 lipca (poniedziałek), godz. 9.00 – 13.00 /zajęcia bezpłatne, obowiązują zapisy/
“Na sportowo” – zabawy integracyjne, gry i zabawy sprawnościowe.
“Zakręceni w chmurach” – ceramiczne tabliczki z imionami.

16 lipca (wtorek), godz. 9.00 – 13.00 /zajęcia bezpłatne, obowiązują zapisy/
“Wakacyjna edukacja” – warsztaty w GEOsferze

17 lipca (środa), godz. 9.00 – 13.00 /zajęcia bezpłatne, obowiązują zapisy/
“Maraton artystyczny” – warsztaty plastyczno-ceramiczne:
– “Kwiaty nie tylko na łące” – patery ceramiczne.
– “Żuranalowe jeansy” – rysunek modowy jeansów.

18 lipca (czwartek), godz. 9.00 – 13.00 /obowiązują zapisy, koszt: 20 zł/
“Akademia Młodego Konstruktora” – warsztaty z LEGO.

19 lipca (piątek), godz. 9.00 – 13.00 /zajęcia bezpłatne, obowiązują zapisy/
“Maraton artystyczny” – warsztaty plastyczno-ceramiczne:
– “Świat w miniaturze” – gliniane figurki.
– “Re-design jeansów” – zaprojektuj swoje jeansy.

22 lipca (poniedziałek), godz. 9.00 – 13.00 /obowiązują zapisy, koszt: 15 zł/
“Światło i optyka” – dzień doświadczeń.

23 lipca (wtorek), godz. 9.00 – 13.00 /zajęcia bezpłatne, obowiązują zapisy/
“Maraton artystyczny” – warsztaty plastyczno-ceramiczne:
– “Podróż do krainy fantazji” – gliniana abstrakcja.
– “Letnia tasza” – malowanie wakacyjnej torby.

24 lipca (środa), godz. 9.00 – 13.00 /zajęcia bezpłatne, obowiązują zapisy/
“Maraton artystyczny” – warsztaty plastyczno-ceramiczne:
– “Zrób to sam” – gliniane upominki.
– “Dzikie barwy” – projektowanie podkoszulka.

25 lipca (czwartek), godz. 9.00 – 13.00 /zajęcia bezpłatne, obowiązują zapisy/
“Wakacje z zawodami świata: policjant” – wycieczka do Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie.

26 lipca (piątek), godz. 9.00 – 13.00 /obowiązują zapisy, koszt: 12 zł/
“Wakacyjne kino letnie” – wyjazd do Multikina na film pt. “Król Lew”.

29 lipca (poniedziałek), godz. 10.00 – 12.00 /zajęcia bezpłatne, obowiązują zapisy/
“Zabawa w projektanta” – pokaz mody + ścianka foto.

30 lipca (wtorek), godz. 9.00 – 13.00 /zajęcia bezpłatne, obowiązują zapisy/
“Wakacyjna edukacja” warsztaty w GEOsferze.

31 lipca (środa), godz. 9.00 – 13.00 /zajęcia bezpłatne, obowiązują zapisy/
“Wakacje z zawodami świata: bibliotekarz” – spotkanie z pracownikiem szczakowskiej filii Biblioteki Miejskiej.

Najnowsze informacje z Domu Kultury w Szczakowej

 • wernisaż-w-domu-kultury

Wielkie podsumowanie w Domu Kultury

12/06/2019|Dom Kultury, MCKiS|

Pracownie artystyczne, działające w Domu Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego, podsumowały swoją całoroczną działalność. Na wernisażu, który odbył się 11 czerwca, zaprezentowano prace, które zostały stworzone podczas warsztatów plastycznych, ceramicznych i modowych. Te ostatnie są nowością [...]

 • zespół-aktorski

“Bunia” na scenie Domu Kultury

10/06/2019|Dom Kultury, EmBand, MCKiS|

W niedzielę, 9 czerwca, sala teatralna Domu Kultury wypełniła się po brzegi. Opowieść o rodzinie włoskich emigrantów, zdominowanych przez wieczny apetyt tytułowej "Buni", przyciągnęła do Szczakowej miłośników teatru. Historia pełna czarnego humoru, w której nawet [...]

 • warsztaty-w-domu-kultury
 • warsztaty-w-domu-kultury
 • warsztaty-w-domu-kultury
 • warsztaty-w-domu-kultury

Modnie w Domu Kultury

06/06/2019|Dom Kultury, MCKiS|

W minioną środę, 5 czerwca, odbyły się pierwsze zajęcia z grupą ze Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Jaworznie, im. Jana Pawła II. Uczestnicy zjawili się pod opieką pani Magdaleny Milki-Bielińskiej. Temat zajęć brzmiał: "Jestem modny". [...]

 • plakaty-dom-kultury

Czerwiec w Domu Kultury

05/06/2019|Dom Kultury, MCKiS, Rozrywka|

W tym miesiącu w Domu Kultury naprawdę sporo się dzieje! Spektakle teatralne, koncert fortepianowy, wernisaż... Jest w czym wybierać. Zapraszamy! Czerwcowy rozkład wydarzeń: 9.06.2019 r., godz.18.00 - "Bunia" - spektakl teatralny w wykonaniu Zespołu Aktorskiego [...]

Wszystkie informacje z placówek MCKiS Jaworzno