Project Description

Klub Szachowy MCKiS

Jaworznicki Klub Szachowy MCKiS Jaworzno prowadzi swoją działalność od 1991 roku. Systematyczne szkolenie, realizowane przez trenerów od szeregu lat, przynosi bardzo pozytywne efekty. Miarą wieloletniej pracy są coraz większe sukcesy w rozgrywkach ligowych, turniejach szachowych krajowych i zagranicznych oraz Mistrzostwach Polski i Śląska.

Sekcja od wielu lat jest organizatorem rywalizacji szachowej na terenie Jaworzna na wielu poziomach rozgrywkowych. Wśród imprez, które cieszą się największym powodzeniem można wymienić: Grand Prix Jaworzna w szachach, międzynarodowe turnieje szachowe z okazji święta 3. Maja oraz 11. listopada, a także mistrzostwa szkół i przedszkoli. 

W obecnym sezonie zespół MCKiS Jaworzno występuje w rozgrywkach II ligi ogólnopolskiej.

W związku z remontem Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS, obecnie reprezentanci Klubu szachowego MCKiS Jaworzno trenują i grają w sali fitness Hali Sportowej MCKiS przy ul. Inwalidów Wojennych 18. Treningi odbywają się cztery razy w tygodniu. We wtorki i czwartki szkolą się najmłodsi adepci tej dyscypliny sportowej, w piątki zaś spotykają się bardziej zaawansowani zawodnicy. Dodatkowo w środę, pod okiem doświadczonych trenerów, prowadzone są zajęcia indywidualne dla wyróżniających się, utalentowanych, młodych szachistów.

Zapraszamy miłośników tej królewskiej dyscypliny do wspólnych treningów.

klub-szachowy-mckis

ZESPOŁY ZGŁOSZONE DO ROZGRYWEK LIGOWYCH W SEZONIE 2019/2020

SENIORZY:

  • II LIGA OGÓLNOPOLSKA

OGÓLNODOSTĘPNE SZKOLENIE PODSTAWOWE

Hala Sportowa MCKiS, ul. Inwalidów Wojennych 18 (sala fitness):

  • wtorek – godz. 16.00 – 19.00,
  • środa – zajęcia indywidualne,
  • czwartek – godz. 15.30 – 18.00,
  • piątek – godz. 16.00 – 19.00.

Opiekun sekcji – Jolanta Guzik

Kontakt:

Archiwum informacji: www.jksz.mckis.jaw.pl

Informacje Klubu Szachowego MCKiS

  • komunikat

Harmonogram odwołanych imprez

11/03/2020|Dom Kultury, JALPS, Klub Gigant, Klub Kasztan, Klub Niko, Klub Pod Skałką, Klub Strażak, Klub szachowy, Lekkoatletyka, MCKiS, Sport, W dzielnicach, Wydarzenia|

Szanowni Państwo, poniżej podajemy szczegółową listę odwołanych/przeniesionych wydarzeń kulturalnych i sportowych organizowanych przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie. Jednocześnie informujemy, że zwrot pieniędzy za zakupione bilety (BARANOVSKI i Sorry Boys) odbędzie się w [...]

Sekcje sportowe MCKiS Jaworzno