Project Description

Warsztaty biegowe z Patrycją Włodarczyk

Warsztaty biegowe z jaworznicką mistrzynią lekkoatletyki, specjalistką od długich i średnich dystansów – Patrycją Włodarczyk to dla wszystkich amatorów biegania znakomita szansa na poprawę swoich umiejętności i osiągnięć. Podczas wspólnych zajęć Patrycja udziela uczestnikom niezbędnych i kompleksowych porad dotyczących prowadzenia profesjonalnego treningu biegowego. Omawiane i demonstrowane są kwestie związane z odpowiednim ubiorem, technikami oddechowymi i czysto biegowymi, a nawet umiejętnościami regeneracji czy też walki z kryzysami na dłuższych dystansach.

Jednym z głównych celów warsztatów biegowych z Patrycją Włodarczyk, oprócz samego podnoszenia sprawności i formy uczestników, jest odpowiednie przygotowanie ich do Międzynarodowego Biegu Ulicznego, który już na stałe wpisał się w kalendarz imprez biegowych nie tylko w Jaworznie, ale w całej Polsce. O szczegółach tej imprezy i możliwościach zapisów do niej można przeczytać TUTAJ.


Patrycja Włodarczyk to trzykrotna mistrzyni Polski (2001 – bieg na 3000 metrów z przeszkodami, 2003 – bieg na 3000 metrów z przeszkodami i bieg na 10 000 metrów). Wicemistrzyni na 3000 metrów z przeszkodami w 2002 i brązowa medalistka w półmaratonie z 2010 i w maratonie w 2011. W 2014 roku jaworznianka zwyciężyła Silesia Marathon w kategorii kobiet. W roku 2017 na Mistrzostwach Świata Masters w Deagu zdobyła 5 medali (3 złote, 1 srebrny i 1 brąz).

Aktualności z jaworznickich imprez biegowych

  • bieg-crossowe

III Patriotyczny Bieg Crossowy – podsumowanie

14/10/2019|Bieg crossowy, MCKiS, Sport|

W sobotę 12 października odbyła się trzecia edycja Patriotycznego Biegu Crossowego w Rocznicę Powstania Polskiego Państwa Podziemnego. Tegoroczną bazę biegu zlokalizowano na terenie Centrum Edukacji Geologiczno - Ekologicznej "GEOsfera", a [...]

  • bieg-crossowy

Spotkajmy się na starcie

01/10/2019|Bieg crossowy, MCKiS, Puls Jaworzna, Sport|

Trwają zapisy na III Patriotyczny Bieg Crossowy w Rocznicę Powstania Polskiego Państwa Podziemnego. Impreza dla miłośników biegania odbędzie się w sobotę, 12 października, o godz. 10.00 w GEOsferze. Uczestnicy będą [...]

Sportowe imprezy cykliczne MCKiS Jaworzno