Korzystając z przywrócenia możliwości wspólnych treningów, wszystkich fanów biegania zapraszamy do udziału w warsztatach pod okiem naszej jaworznickiej mistrzyni – Patrycji Włodarczyk.

Podczas wspólnych zajęć Patrycja będzie udzielała uczestnikom niezbędnych i kompleksowych porad dotyczących prowadzenia profesjonalnego treningu biegowego. Omawiane i demonstrowane będą kwestie związane z odpowiednim ubiorem, technikami oddechowymi i czysto biegowymi, a nawet umiejętnościami regeneracji czy też walki z kryzysami na dłuższych dystansach.

Udział w warsztatach jest bezpłatny a zapisy właśnie wystartowały i potrwają do wyczerpania listy uczestników. Ich limit został ustalony na 20 osób dlatego prosimy o przemyślane zgłoszenia, by nie blokować miejsca innym! Zapisać można się tutaj: zgloszenia.mckis.jaw.pl

Pierwsze zajęcia dla zgłoszonych do warsztatów amatorów biegania odbędą się 10 czerwca, o godzinie 18.00, na stadionie „Azotania” przy ulicy Moniuszki. Kolejne treningi odbywać się będą w czwartki, a całe warsztaty potrwają do 31 sierpnia.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego biegania z Patrycją!

warsztaty-biegowe-2020-plakat