Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie informuje, że organizuje kolejną edycję Jaworznickiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. Ta sportowa inicjatywa jest skierowana do wszystkich sympatyków tego wspaniałego sportu.

Zapraszamy do udziału amatorów, byłych zawodników, młodych adeptów oraz tych, którzy po prostu lubią grę w siatkówkę. Nie mogą być to jednak zawodnicy posiadający aktualną licencję PZPS czy wojewódzkich związków piłki siatkowej. Aby stworzyć drużynę wystarczy min. 6 zawodników, ale ze względu na długi cykl rozgrywek organizator sugeruje zgłoszenie większej liczby zawodników do max. 15 osób. Rozgrywki prowadzone będą w niedziele, w hali MCKiS przy ul. Inwalidów Wojennych 18.

By wziąć udział w lidze, należy zgłosić drużynę poprzez wypełnienie załączonego formularza i przesłanie go na adres mailowy radoslaw.lemanski@mckis.jaw.pl lub złożyć w Dziale Sportu MCKiS do dnia 30 września 2019 r. Każdy zespół musi wskazać swojego przedstawiciela, który będzie reprezentował drużynę. Rozpoczęcie rozgrywek planowane jest na 20 października br.

Harmonogram rozgrywek zostanie podany przez organizatora po zamknięciu zgłoszeń zespołów.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i wystartowania w kolejnej edycji Jaworznickiej Amatorskiej Ligii Piłki Siatkowej.

Formularz zgłoszeniowy